Pražská 223, 390 01 Tábor
Česká republika

Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz

Nově budovaný rezort Baron Beach je situovaný v severní části Hurgády v oblasti El Ahyaa, přímo na pobřeží Rudého moře. Tento moderní projekt zahrnuje pětipodlažní rezidenční budovy s celkem 440 bytovými jednotkami, restauraci, kavárnu, obchody, konferenční místnosti, dětské hřiště, velké bazény a zahradu. 

Projekt je ve výstavbě, dokončení se předpokládá v prosinci 2011.

Rezort Baron Beach je výborná příležitost pro investory s vynikajícím potenciálem výnosu z pronájmu.

V nabídce jsou rezidenční jednotky typu studio (1+kk), 2+kk a 3+kk. Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, instalovanými elektrickými zásuvkami a satelitní přípojkou, bez kuchyňské linky a klimatizace. K dispozici je služba vybavení bytu na klíč, včetně návrhu, barevného řešení, dodávek a instalace.

Při koupi bytu se platí záloha ve výši 20 % hodnoty bytu, zbytek ve splátkách do 48 měsíců. K dispozici jsou i další plány financování.

Bytové jednotky typu studio mají podlahovou plochu od 40 do 49 m2 a ceny začínají od 489.600 EGP.

Bytové jednotky 2+kk mají podlahovou plochu od 49 do 74 m2 a prodávají se za ceny od 665.955 EGP.

Podlahová plocha bytů 3+kk je 82 až 83 m2, ceny začínají od 1.102.275 EGP.

Ceník a plán rezortu zašleme na vyžádání.

Za užívání společných prostor majitelé bytových jednotek uhradí jednorázový poplatek ve výši 10 % z hodnoty pořízené rezidenční jednotky.

Ze strany Remaxu je zajištěn kompletní realitní servis - podrobné informace, prohlídky, právní servis, ověření a registrace smluv, překlady dokumentů, asistence při převzetí bytu, zajištění odborného návrhu, barevného řešení a vybavení bytu, praktické informace o pobytu v Hurgádě a další individuální služby podle potřeb klienta.

 

» Zpět na byty v Egyptě

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX One  |  Všechna práva vyhrazena
WebGraphic by RE/MAX  |  Web created by Jan Weisgerber