Pražská 223, 390 01 Tábor
Česká republika

Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz

Nemovitosti u Rudého moře v Egyptě jsou na prodej za velmi atraktivní ceny a investice se rychle zúročuje. Ceny nemovitostí každoročně stoupají o 20 až 30 % podle lokality a okolní výstavby. Ve spolupráci s kolegy z kanceláře Remax v Hurgádě vám spolehlivě a bezpečně zajistím koupi bytu v kterémkoli developerském projektu v Hurgádě v různých cenových kategoriích.

» Chci byt v Egyptě

Zavolejte mi nebo napište, celý proces vám vysvětlím a bezpečně vás nákupem nemovitosti v Egyptě provedu.


Aktuální nabídka


 

Royal Beach

Doporučuji!

Tento velmi příjemný rezort s vlastní pláží se nachází v oblasti Al Ahyaa přibližně 15 min. od letiště v Hurgádě. Rezort je již v provozu včetně služeb recepce a plážového baru/restaurace. Na prodej jsou byty typu studio, 2+kk a 3+kk.

 

» Více informací

 

Tiba View

 

Projekt Tiba View je situovaný v rychle se rozvíjející oblasti Al Ahyaa 30 min. jízdy severně od centra Hurgády a mezinárodního letiště, 5 km opačným směrem od luxusní rezortní komunity El Gouna. Pláž je ve vzdálenosti přibližně 400m.

 

» Více informací

 

Virgin Island

 

Rezort Virgin Island se buduje v Hurgádě, oblasti Al Ahyaa a poskytne soukromou pláž, vyhřívané bazény, dětský bazén, střešní restauraci s panoramatickým výhledem, zahradu a nákupní zónu. Dokončení je plánováno v prosinci 2020.

 

» Více informací

 

Baron Beach

 

Nově budovaný rezort Baron Beach s vlastní pláží je situovaný v oblasti Al Ahyaa. Tento moderní projekt zahrnuje pětipodlažní rezidenční budovy, restauraci, kavárnu, obchody, konferenční místnosti, dětské hřiště, velké bazény a zahradu. 

 

» Více informací

 

Nour Plaza

 

Nour Plaza je uzavřený, rodinný rezort s velkým bazénem v docházkové vzdálenosti na pláž, situovaný v rychle se rozvíjející oblasti Al Ahyaa přibližně 20 min. jízdy od mezinárodního letiště v Hurgádě a 15 min. od centra města.

 

» Více informací

 

Sheraton Plaza

 

Rezidenční projekt Sheraton Plaza je situován přímo v centru Hurgády, pár kroků od Sheraton Street, několik minut chůze od přístaviště v Hurgádě, v blízkosti obchodů, kaváren, restaurací, služeb i veřejných pláží.

 

» Více informací

 

Jungle Resort

 

Byty v kondominiu Jungle v docházkové vzdálenosti od pláže, 10 min. jízdy od mezinárodního letiště v Hurgádě, 5 min. od nákupního centra, 10 min. od centra Hurgády, s velkým bazénem a barem ve formě pirátské lodi.

 

» Více informací

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX One  |  Všechna práva vyhrazena
WebGraphic by RE/MAX  |  Web created by Jan Weisgerber