Pražská 223, 390 01 Tábor
Česká republika

Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz

Prodejní cena: 3.990.000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k prodeji vilu ve skvěle občansky vybavené obci Pocinovice, okres Domažlice. Vila Andělka se dvěma samostatnými bytovými jednotkami a celkovou užitnou plochou včetně sklepa 272 m2 je situována na okraji obce při příjezdu od Klatov a Domažlic na pozemku o rozloze 785 m2.

 

Na prvním podlaží je prostorný byt o podlahové ploše 98 m2 s velkou kuchyní a spíží, velkorysým obývacím pokojem s krbovými kamny, dvěma ložnicemi, předsíní, samostatným WC a koupelnou s masážní vanou. Až na drobnosti je tato část domu po kompletní rekonstrukci a je možné ji ihned užívat. Kromě WC a koupelny je v celém bytě podlahové vytápění. Z obývacího pokoje je možné vybudovat terasu do zahrady.

 

Druhý byt na 2.NP o rozloze 94 m2 je přístupný po pohodlném točitém schodišti a nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbovými kamny, velkou ložnici a čtyři malé pokoje, které je možné upravit podle představ budoucího majitele. K bytu náleží rekonstruovaná koupelna s WC a předsíň, ze které je po výklopném žebříku přístup na prostornou půdu. Tento byt byl částečně rekonstruován, k pohodlnému bydlení je nutné dokončit především podlahy a kuchyňskou linku, u ložnice je možné instalovat balkon. 

Dům je kompletně podsklepený, přístup do sklepa je z domu po kamenném točitém schodišti i ze zahrady. Sklep nabízí prostor 80 m2 a je rozdělený do 5 místností. V největší sklepní místnosti s klenutým stropem a vstupem do zahrady by bylo možné vytvořit například soukromý vinný sklípek. Ostatní sklepní místnosti nabízejí mnoho prostoru pro skladování a technologii domu, v současné době je zde kotelna a prádelna.

Dům je vytápěn dvěma elektrickými kotly, přičemž z kotle umístěného ve sklepě je možné vytápět oba byty najednou, nebo jen spodní byt, a na druhém podlaží je další kotel určení jen pro horní byt. Komín byl nově vyvložkován a vše je připraveno pro případné vytápění tuhými palivy. Krbová kamna jsou instalována v obývacím pokoji na prvním i druhém podlaží. Na hranici pozemku je dále k dispozici plyn.

V současné době je zdrojem vody pro dům studna a odpadní vody jsou sváděny do septiku, v obci se ale dokončuje stavba vodovodu a kanalizace, na které bude možné dům připojit.

Kromě vily se na pozemku nachází také původní stodola o zastavěné ploše 152 m2 čtverečních. Podle potřeb budoucího majitele je možné stodolu zcela či částečně odstranit a zvětšit tak plochu zahrady, případně přestavět pro další využití.

Pozemek domu sousedí z jedné strany se soukromým pozemkem využívaným k bydlení a ze dvou stran se zatím nevyužitými pozemky vlastněnými obcí.

 

Obec Pocinovice leží na hranici domažlického a klatovského okresu jihovýchodně od Kdyně na mírném jihozápadním svahu nad širokou nivou říčky Andělice. Je zde základní a mateřská škola, pohostinství, pekárna, soukromé obchody, obecní úřad s poštou a knihovna. Směrem na Nýrsko se za obcí nachází rozsáhlý sportovní areál se dvěma kurty na volejbal, hřištěm na kopanou a dvěma tenisovými kurty. V blízkosti vily Andělky je obyvatelům k dispozici také koupaliště. Malebné okolí Pocinovic přímo láká k výletům do nádherné a čisté krajiny pěšky i na kole. 

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX One  |  Všechna práva vyhrazena
WebGraphic by RE/MAX  |  Web created by Jan Weisgerber  |  » Reklamní odkazy

 

Tyto webové stránky používají soubory "cookies". Procházením těchto webových stránek tak vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?