Pražská 223, 390 01 Tábor
Česká republika

Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz

 

 

Tento pěkný rodinný dům najdete ve výborně občansky vybavené obci Sepekov nedaleko Milevska.

Jedná se o polovinu dvojdomu s velkorysým krytým parkovacím stáním a hezkou zahradou s bazénem, pergolou a zahradním domkem.

 

Hlavní obytný prostor domu o celkové užitné ploše 189 m2 se nachází na vyvýšeném prvním nadzemním podlaží a tvoří ho obývací pokoj spojený s jídelnou, odkud je široký průchod do kuchyně. Z obývacího pokoje je vstup na velký balkon, odkud můžete po schodech sejít do zahrady. Na stejném podlaží se nachází také prostorná koupelna s vanou.

 

V druhém nadzemním podlaží jsou tři velké ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Najdete zde i vstup do dvou podkrovních prostorů, do kterých se dostanete po žebříku. Jeden z nich je přístupný z chodby a je využit jako sklad, druhý představuje "tajný střešní dětský pokoj" a vstupuje se do něj po žebříku z jedné z ložnic.

 

Další velké prostory jsou k dispozici v suterénu domu, kde jsou tři menší sklepní místnosti užívané jako sklad a suterénní pracovna/posilovna, prádelna se sušárnou a kancelář s dílnou. Do kanceláře je možné vstupovat z ulice samostatným vchodem, aniž by bylo narušeno soukromí obyvatel domu.

 

Ze suterénu vedou dveře do pěkné zahrady o celkové ploše 381 m2, které dominuje zapuštěný oválný bazén 6 x 4 m s pískovou filtrací. Prostorný dřevěný altán se zahradním krbem v rohu pozemku poskytuje příjemné a útulné místo pro posezení, zahradní domek dobře slouží pro uskladnění všechno potřebného.

 

Garážové stání má osázenou zelenou střechu se zavlažováním a pojme pohodlně dva automobily. Na ploše před garážovým stáním lze zaparkovat ještě jedno až dvě vozidla.

 

Dům je kvalitně proveden, obvodové stěny jsou sendvičové s tepelnou izolací (20 cm zdiva, 8 cm vaty, 20 cm zdiva) a osazena jsou kvalitní dřevěná okna s trojskly, střešní krytinou jsou betonové tašky. Ve všech obytných místnostech je podlahové topení, zdrojem tepla je elektrický kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na vodovodní řád a veřejnou kanalizaci. Na zahradě se nachází studna.

 

LOKALITA

Sepekov je velmi příjemný městys, kde najdete vše potřebné – školku, základní školu pro první i druhý stupeň, sportoviště, kulturní dům, prodejnu potravin i restauraci. Za většími nákupy je možné jezdit do Milevska, cesta trvá jen pár minut. Do centra Tábora dojedete autem jen za 20 minut.

Pro rezervace na prohlídkové dny mě prosím kontaktujte

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX One  |  Všechna práva vyhrazena
WebGraphic by RE/MAX  |  Web created by Jan Weisgerber  |  » Reklamní odkazy

 

Tyto webové stránky používají soubory "cookies". Procházením těchto webových stránek tak vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?